Network Altyapı Çözümleri

Kurum içindeki ve dağınık yapıdaki fiziki ofislerde çalışanlar, kullanımı giderek artan mobil cihazlar ve artan iletişim ihtiyaçları hızlı, güvenilir ve esnek ağ altyapısı ihtiyacını beraberinde getiriyor. Hızlı, güvenli ve verimli çalışmanın garantisi olan sağlıklı ağ altyapısı çözümleri, firmanızın yapacağı en kritik ve uzun ömre sahip yatırımlar arasında. Bu yüzden, ağ altyapısı çözümlerinin gelecekteki ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak doğru olarak tasarlanmasına özen gösteriyoruz. Projelendirme sırasında fiziki koşullar, mühendislik standartları, fizibilite ve ölçeklenebilirlik konularını her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Kesinti süresini minimuma indiren, bilgi güvenliğini sağlayan, toplam sahip olma ve işletim maliyetlerini aşağıya çeken her ölçekte ağ altyapısı çözümlerini bir araya getiriyoruz. Ağ teknolojileri ve altyapı kurulumları kapsamında yerel alan ağlar (LAN), uzak alan ağlar (WAN), kablosuz erişim çözümleri ve bütünleşik iletişim çözümleri ana başlıkları altında keşif, projelendirme, kurulum, yönetim ve bakım konularında hizmet veriyoruz. Mevcut ağ yapınızı değerlendirerek şimdiki ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı masaya yatırıyor ve buna uygun ağ tasarım çözümünü oluşturuyoruz. İşiniz ve ihtiyacınıza uygun bu ağ altyapısı çözümünü bir araya getirirken şu noktaları göz önünde bulunduruyoruz.
Süreklilik
Sürekli çalışan bir iletişim ağı kurumunuzun belkemiğidir. İşinizin aksamasını önlemek amacı ile iletişim ağı altyapınız ana işinizin kesintiye uğramamadan devamlı çalışabilmesine göre önceliklendirilmiş olarak düzenlenir.
Güvenlik
İletişim altyapınız, küreselleşen ekosistemde dış dünya ile sürekli olarak haberleşmek zorunda. Bu iletişim yoğunluğu güvenlik açıklarını da beraberinde getiriyor. Ağ altyapınız kurum içinden veya dışından oluşabilecek güvenlik açıklarına ve saldırılara karşı korunmalıdır. İletişim ağlarınızı dışarı ile iletişime açık ve saldırılara kapalı olacak şekilde tasarlıyoruz.
Kolay Yönetim
Kurulan ağ altyapınızın kolaylıkla yönetilebilir ve denetlenebilir olması önemlidir. Operasyonel giderlerinizi düşürerek ağ altyapısı yatırımlarınızdan en fazla faydayı almanızı sağlıyoruz. Yönetimi kolay, esnek yapıya sahip, kullanışlı ağ ve iletişim ortamları sunuyoruz.
Ölçeklenebilirlik
Büyüklüğü ne olursa olsun, tüm işletmeler yaşayan organizasyonlardır. Bu yüzden büyüyen ve gelişen işletmenizin optimum ağ altyapısı üzerinde en uygun maliyetle en iyi performansa sahip olması için çalışıyoruz.
@E2 TEKNOLOJİ
bizden haberiniz olsun
E2 Teknoloji | Copyright © 2020