Mobil Uygulama

 • Herkes akıllı telefon kullanıyor.
 • Kullanım oranları her geçen gün artıyor.
 • Burada ciddi bir potansiyel var.
 • Siz de burada yer almalısınız.
 • Teknolojinin gelişmesi ve buna bağlı olarak akıllı telefonların kullanımının artmasıyla birlikte, kurumsal şirketler için mobil uygulama ihtiyaçları da hızla artmıştır. Dijital çözümler ve web sitelerinin yanında artık mobil çözümler de her firmanın temel gereksinimi haline geldi.

  E2 Teknoloji, iOS ve Android telefon, tablet ve diğer mobil cihazlarda çalışan native ve hybrid mobil uygulamaları geliştirmektedir.

  Kullanıcılar akıllı cep telefonunda geçirdiği zamanın %70 gibi büyük bir bölümünü telefonlarında yüklü olan uygulamalarda geçirmektedir. Dolayısı ile burada firmalar için çok büyük bir potansiyel bulunmaktadır.

  Mobil Uygulama Proje Adımları

  Her şey bize gelen bir taleple başlar. Talebe istinaden teklif ve projelendirme aşamaları tamamlanır ve aşağıdaki süreçler ile çalışmaya başlanır. Her aşamada müşteri onayı alınır ve ek talepler tamamlanır.

  Tasarım Süreci

  Kurumsal kimliğiniz dikkate alınarak mobil uygulamanın arayüzü tasarlanır. Müşteri onayı ile sonraki aşamaya gönderilir.

  Yazılım Süreci

  Onaylanan tasarım, yazılım ekibi tarafından uygulama arayüzü olarak kullanılır ve mobil yazılım geliştirmeleri yapılır. İşe göre native veya hybrid yapılar kullanılır.

  Test Süreci

  Hazırlanan uygulama test ortamına alınarak son kontroller yapılır. Burada farklı cihazlardan girişler yapılır ve farklı kullanıcı deneyimleri ile uygulama nihai haline getirilir ve yine müşterimizin onayına sunulur.

  Yayınlanma Süreci

  Son onaydan sonra uygulama App Store ve Android Market'e yüklenerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Web sitesine gerekli download ve kurulum linkleri eklenir.

  Mobil Uygulama hizmetimiz ile ilgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  @E2 TEKNOLOJİ
  bizden haberiniz olsun
  E2 Teknoloji | Copyright © 2020